З нами Ви зможете все!
(096) 039-39-08 (063) 395-53-90 (066) 354-50-60
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Відкрити представництво іноземної компанії в Україні – можливість розширити перспективи для подальшого розвитку бізнесу. При цьому варто пам’ятати, що представництво не являється окремою юридичною особою, а представляє інтереси суб’єкта господарської діяльності, зареєстрованого в іншій країні. Але відкрити представництво іноземної компанії можна і з плануванням подальшого розвитку підприємницької діяльності (реєстрації філії).
В будь-якому випадку, щоб відкрити іноземне представництво, необхідно:
Рішення про реєстрацію представництва приймає Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства. Для цього у співробітників є двадцять робочих днів з моменту подачі документів.
Винятком являються лише російські компанії: дані заявки розглядаються протягом 60-ти робочих днів. Така особливість пов’язана зі змінами в українському законодавстві.
Щоб відкрити філіал іноземної компанії в Україні, потрібно зібрати пакет документів, підготувати заяву з проханням про реєстрацію. Незважаючи на те, що заява не має суворих правил до форми викладу, є значна кількість вимог до її змісту. Щоб відкрити філіал іноземної компанії, в документі потрібно вказати:
Крім заяви, потрібно надати виписку з держреєстру країни, де зареєстрована компанія, довідку з банку про наявність рахунку, довіреність власника на виконання процедури.
Щоб відкрити представництво іноземної фірми в Україні, варто заздалегідь потурбуватися про те, щоб документи були нотаріально завірені відповідно місця їх видачі, легалізовані (апостильовані) в консульстві, обов’язково перекладені на українську мову з печаткою перекладача.
За реєстрацію необхідно оплатити державний збір. Ця сума різниться: один прожитковий мінімум за реєстрацію протягом 20-ти днів, і тридцять прожиткових мінімумів за держреєстрацію в період 60-ти днів (для російських компаній).
Перед тим як відкрити представництво іноземної компанії, варто пам’ятати про те, що дана юридична форма має суттєві відмінності від філіалу: вона не дає можливості займатися аналогічною господарською діяльністю.
Основні функції представництва – захист і представлення інтересів власної компанії.
Незважаючи на це, щоб відкрити представництво іноземної фірми, необхідно точно виконати всі етапи процедури, а також надати повний пакет документів відповідно до вимог.
Державні органи розробили прозору і доступну схему, як відкрити представництво іноземної компанії в Україні. Але процедура потребує затрат часу і знання актуального законодавства. Якщо реєстрацію проводять вперше, це може ускладнити задачу.
Альтернатива – послуги досвідчених юристів, що самостійно виконають весь обсяг роботи. Це особливо актуально, якщо уповноважена особа іноземної компанії не має змоги знаходитися в країні протягом всього часу проведення процедури.
Відкрити представництво іноземної компанії в Україні вигідно з підтримкою спеціалістів юридичної компанії «ENTIRE». Кваліфіковані спеціалісти швидко і без помилок проведуть реєстрацію. Якщо залишились питання, можна звернутися за безкоштовною консультацією, адже ко
Юридична компания ІНТАЄР (Абсолют)
Адреса: вул. Мечникова 4/1, м. Київ, Україна, 01133