Комерційна пропозиція на юридичне обслуговування - картинка

Комерційна пропозиція на абонентське юридичне обслуговування не залишається без уваги, адже ця послуга є часто запитуваною.  Супровід юристів вважається невіддільною частиною функціонування будь-якого бізнесу, а часто і громадських організацій.  Співпраця з юридичною компанією дозволяє оплачувати лише фактично надані послуги, а також бути впевненим у високій кваліфікації фахівців.  Щоб ознайомитися з особливостями співпраці, варто звернути увагу на комерційну пропозицію юридичного обслуговування.

Що має бути присутнім у комерційній пропозиції?

Щоб комерційна пропозиція була максимально інформативною, в ній мають бути вказані:

  1. Ціна. Вартість абонентського юридичного обслуговування значно вигідніша, аніж офіційне працевлаштування юриста чи формування власного юридичного відділу.  Проте клієнт має самостійно оцінити переваги такого співробітництва.  Тому ціна послуг є одним з основних елементів комерційної пропозиції.
  2. Швидкість. Те, наскільки швидко фахівці можуть виконати поставлене завдання, багато в чому визначає ефективність роботи.  Тому комерційна пропозиція на юридичне обслуговування повинна акцентувати увагу на тому, що співробітники не будуть зволікати з розв'язанням правових питань.
  3. Досвід. Тривала робота в правовій сфері не просто підвищує компетентність співробітника, але і дозволяє ефективніше організувати діяльність для найшвидшого досягнення позитивного результату.  Досвід дозволяє дати корисні практичні рекомендації, які стануть у пригоді надалі.
  4. Гарантія. Оплачуючи послугу, клієнт має бути впевнений у наданні якісної та своєчасної правової підтримки.  Тому комерційна пропозиція на абонентське юридичне обслуговування від надійної компанії передбачає гарантії виконання зазначеного обсягу робіт.
  5. Знижки та бонуси. Щоб комерційна пропозиція на абонентське юридичне обслуговування зацікавила потенційного клієнта, вона має бути лояльною.  Наприклад, чим більший обсяг послуг буде потрібний замовнику, тим нижчою стане їх вартість.  Компанії, що мають потребу в довгостроковому співробітництві, звернуть увагу на знижки для постійних клієнтів.
  6. Ніша. Кожна юридична фірма, яка пропонує абонентське юридичне обслуговування, має власне позиціювання.  Наприклад, компанія може акцентувати увагу на доступній ціні послуг, або ж на високій якості, професійному підході та оперативності розв'язання проблем.  Але другий варіант не може бути нижчим за вартістю.

Комерційна пропозиція на абонентське юридичне обслуговування має бути максимально лаконічною, і подавати всю необхідну інформацію: це заощадить час клієнта, і закцентує увагу на важливі моменти.

На що варто звернути увагу?

Вибираючи комерційну пропозицію на юридичне обслуговування, потенційному замовнику варто акцентувати увагу на додаткові вигоди, які пропонує юрфірма.  Наприклад, чудовою пропозицією є бонусні консультації, додаткові години роботи та т.і.  Надійна компанія надасть гарантії, за необхідності - вичерпну інформацію про діяльність.

Розглядаючи комерційну пропозицію на абонентське юридичне обслуговування, часто звертають увагу на відгуки та кейси.  Юрфірма з великим досвідом завжди має перелік власних досягнень, і серед них - ті, що насправді є предметом гордості.

Комерційна пропозиція на юридичне обслуговування часто містить інформацію про те, як працює компанія.  Це важливо для нових клієнтів, які повинні бути впевнені в тому, що фірма забезпечить якісну правову підтримку в будь-якому випадку.

Важлива максимальна відкритість: якщо представник юридичної фірми не може відповісти на питання, які цікавлять клієнтів, то це стане перешкодою до співпраці.  Навіть вичерпна інформація, яку містить комерційна пропозиція на юридичне обслуговування, не гарантує того, що клієнтові не знадобиться уточнити окремі нюанси.

Як вибрати оптимальний варіант комерційної пропозиції?

Для вибору кращої пропозиції враховують співвідношення вартості послуг, їх якості та кількості.  Це залежить від виду діяльності компанії-замовника: якщо вона передбачає великий обсяг роботи юристів, варто вибрати оптимальний варіант із заздалегідь обумовлених достатньою кількістю годин консультацій, кількістю підготовленої документації, тощо.

Вигідну комерційну пропозицію на абонентське юридичне обслуговування юридичним і фізичним особам підготувала ЮК «ENTIRE».  Досвідчені юристи нададуть безкоштовні консультації: відповівши на всі питання клієнта, вони допоможуть вибрати оптимальний пакет послуг.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!