Абонентське юридичне обслуговування фірм - картинка

Комплексне юридичне обслуговування бізнесу (ТОВ) - це супровід  діяльності компанії кваліфікованими юристами, які в будь-який момент готові надати необхідну правову підтримку.  Розвиток підприємницької справи вимагає зважених рішень і точного проходження закону, адже помилки або зволікання можуть завдати значної шкоди компанії, ставши основою фінансових втрат.

Що передбачає юридичне обслуговування компанії?

Абонентське юридичне обслуговуванняце цілий комплекс послуг, необхідних для функціонування бізнесу і його розвитку

Підписавши договір про співробітництво, клієнт отримує професійну підтримку юридичного відділу.  Послугами передбачено:

 • консультування клієнта з усіх його питань;
 • представлення інтересів ТОВ в держорганах;
 • підготовка юридичної документації, її перевірка або аналіз;
 • вирішення складних конфліктних ситуацій в правовому полі і таке інше.

Комплекс послуг, які передбачає  юридичне обслуговування ТОВ, може різнитися, залежно від потреб клієнта.  Це обговорюється заздалегідь, тому підприємець не буде платити за неактуальну для підприємства юридичну допомогу.

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу: основні переваги

З'ясувавши, що таке абонентське юридичне обслуговування бізнесу, варто також звернути увагу на те, що саме дає підприємцю така співпраця.  Незалежно від обороту бізнесу, перевагою юридичного обслуговування фірми стане:

 1. Мінімізація фінансових витрат. Немає необхідності утримувати штатного юриста або відділ, що знімає необхідність виплат заробітних плат і податків.  У будь-якому випадку, оформлення трудових відносин є відповідальністю для підприємця.  КЗОТ захищає інтереси найманих працівників, тому потрібно бути готовим до того, що співробітникам доведеться забезпечити офіційне працевлаштування з усіма поточними наслідками: оплачуваною відпусткою, лікарняними, державними вихідними днями і таке інше.  Потрібно врахувати і той факт, що в діяльності більшості підприємств є фактор сезонності, яка передбачає більш високий попит на їхні послуги або товар.  Періодично попит падає, але заробітна плата співробітників завжди має залишатися стабільною і бути виплаченою вчасно.  Юридичне обслуговування фірм дає можливість платити лише за фактично виконану роботу.
 2. Охоплення максимальної сфери юриспруденції. Штатні юристи фізично не в змозі охопити всі сфери юриспруденції, адже це величезний обсяг специфічної документації.  Абонентське юридичне обслуговування фірм надає максимальний спектр послуг з юриспруденції завдяки роботі співробітників, що спеціалізуються на різних галузях права.
 3. Відсутність форс-мажорів при абонентському юридичному обслуговуванні фірм. Відомо певний ряд обставин, за яких можна законно продовжити відпустку співробітника або які можуть бути причиною його відсутності на роботі, в тому числі і без попереднього сповіщення керівництва.  При цьому заміна функцій штатного юриста є приводом для занепокоєння лише керівництва фірми.  Юридичне обслуговування компанії дозволяє уникнути подібних ситуацій: якщо хтось із фахівців захворів або пішов у відпустку - його замінить інший співробітник без шкоди для роботи.  Це гарантує отримання кваліфікованого правового обслуговування фірми своєчасно.

Юридичне обслуговування - це запорука стабільності.  Можна бути впевненим в якісній та своєчасно виконаній роботі, відсутності помилок та в чіткому плануванні поставлених завдань.

Чи вигідне таке юридичне обслуговування для маленької фірми?

Завдяки різним пакетам послуг, можна домовитися про правове обслуговування стосовно окремих аспектів діяльності ТОВ.  Якщо у підприємця або власника невеликого бізнесу виникають проблеми з підготовкою звітності, або ж безпекою договорів з партнерами або клієнтами, можна обговорити можливість регулярної допомоги юристів лише в цих питаннях. Такі послуги юридичного обслуговування фірм вигідні навіть фізособам.

Офіційне оформлення трудових відносин (прийом штатного юриста на роботу) може стати вагомим пунктом витрат.  Адже це вимагає не просто забезпечення співробітника стабільною заробітною платою, проходження умов КЗпП, а й оплати податків.

В даному випадку юридичне обслуговування ТОВ стане суттєвою економією коштів і сприятиме подальшому розвитку бізнесу.  А також позбавить від зайвої паперової рутини, а за необхідності гарантуватиме повну конфіденційність.

Особливості юридичного обслуговування середнього бізнесу і великих компаній

Чим більший оборот коштів в компанії, тим більше буде роботи для штатних юристів.  У більшості випадків знадобиться компетентність в різних галузях права - від підготовки документації для участі в тендерах до представлення інтересів ТОВ в державних органах, вирішення спірних питань.  Знайти універсального співробітника цілком можливо, але рівень його заробітної плати доведеться підняти до відповідного рівня. А при прийомі на роботу нових, додаткових співробітників роботодавець зобов'язується сплачувати податки за кожного з них, забезпечувати окремі соціальні гарантії.

Тому дізнатися, що таке юридичне обслуговування ТОВ, і скористатися даною пропозицією особливо буде вигідно керівництву середнього та великого бізнесу.  Це дасть можливість оплачувати безпосередні послуги: компанія завжди надає звітність про фактично виконану роботу, що передбачає абонентське юридичне обслуговування бізнесу.

Можливість співпраці з ЮК «ENTIRE»

Комплексне юридичне обслуговування бізнесу може стати вигідним рішенням, якщо звернутися до компанії з високою кваліфікацією фахівців та великим досвідом роботи.  Саме такою фірмою є ЮК «ENTIRE».  Абонентське юридичне обслуговування бізнесу силами нашої компанії є гарантією:

 • індивідуального підходу до кожної ситуації.  Перелік послуг при абонентському юридичному обслуговуванні фірм може варіюватися, залежно від потреб клієнта.  Тому і вартість пакетів послуг різна;
 • високого професіоналізму.  Серед співробітників, які проводять юридичне обслуговування компанії, - фахівці в різних областях права, які допоможуть в будь-якій ситуації;
 • уваги до деталей та пунктуальності.  Можна не турбуватися про якість виконання поставлених завдань.  Ми суворо дотримуємося термінів і точності в підготовці документації;
 • доступною вартостіЦіна довгострокового абонентського обслуговування бізнесу визначається обсягом роботи, тому замовник не переплачує;
 • зручності для клієнта.  Залежно від виду юридичної допомоги, форми її надання можуть різнитися.  Якщо необхідно усне консультування, можна скористатися будь-яким засобом зв'язку, без витрат часу на особисту зустріч.  Можливий дистанційний аналіз документів або попередня підготовка їх проєктів.  Кількість, форму і об'єм робіт визначає ситуація і потреби клієнта.

Для тих, у кого з'явилися питання на тему «юридичне обслуговування що це таке», і хто хотів би детальніше дізнатися про послугу «комплексне юридичне обслуговування бізнесу (ТОВ)», є можливість звернутися за безкоштовною консультацією, під час якої можна отримати вичерпні відповіді, а за необхідності - домовитися про подальшу співпрацю.

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!