З нами Ви зможете все!
(096) 039-39-08 (063) 395-53-90 (066) 354-50-60
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Початкуючим бізнесменам, які вирішили відкрити свою компанію, не завжди зрозуміло з чого розпочати. Припустимо, ідею вже знайдено, бізнес-план складений. А що робити далі? З чого розпочати? Як відкрити фірму в Україні?
В першу чергу необхідно прийняти рішення з двох важливих питань:
Від цих рішень залежатиме, яку кількість часу і коштів буде витрачено для досягнення мети.
Кожна форма власності має свої нюанси. Перед тим, як відкрити компанію, треба чітко розуміти:
Щоб стати підприємцем з нуля, необхідно зареєструватися і працювати в якості фізичної особи-підприємця (ФОП). Цей варіант не вимагає створення юр. особи, має найпростішу схему реєстрації і ведення діяльності.
Серед переваг ФОП:
Головний недолік: підприємець відповідає по своїх зобов’язаннях особистим майном.
Якщо один або декілька учасників бізнесу мають намір відкрити фірму в Києві або іншому місті України, то можуть зареєструвати юридичну особу – приватне підприємство (ПП).
Переваги ПП:
Головний недолік: слабка законодавча база для цієї форми бізнесу.
Найпоширеніше вирішення питання, як зареєструвати компанію для ведення малого бізнесу – створити товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).
Переваги ТОВ:
Це найбільш поширена організаційно-правова форма ведення підприємницької діяльності в Україні, яка чітко регулюється законодавством і має найменшу кількість «підводних каменів». Чинним законодавством не заборонено створювати ТОВ одним учасником, тому цей варіант підійде всім, хто хоче створити свою фірму.
Обираючи форми власності важливо враховувати: розмір оборотів компанії найближчим часом і в майбутньому, сфери майбутньої діяльності і багато інших нюансів, які легко упустити, якщо намагатися у всьому розібратися самостійно.
Щоб зареєструвати фірму в Україні самостійно потрібно мати запас часу і розбиратися в тонкощах процедури. Практика показує, що найкраще звернутися до фахівців, що мають величезний досвід в реєстрації різноманітних форм бізнесу і, в силу того, розбираються в найдрібніших нюансах:
Можлива ситуація, коли при самостійному поданні документів реєстратору, засновники можуть не звернути уваги на те, що окрім директора в Єдиний державний реєстр можна внести особу, яка зможе підписувати документи від імені юридичної особи без оформлення доручення. Якщо не зробити це одразу, то щоб вести таку інформацію в реєстр надалі, необхідно буде :
Фахівці можуть підказати, на що звернути увагу, і як з мінімальними витратами часу і фінансів зареєструвати саме те, що потрібно для ефективної діяльності компанії.
Реєстрація підприємства – складна процедура, що вимагає особливої уваги і чіткості в складанні документів. Щоб уникнути безрозсудних витрат часу і грошей – замовляйте послуги з реєстрації комерційних організацій у професіоналів компанії ЮК «ENTIRE». Наші фахівці виконають процедуру з мінімальною участю замовника і в найкоротші терміни зареєструють бізнес у будь-якому регіоні України.
Юридична компания ІНТАЄР (Абсолют)
Адреса: вул. Мечникова 4/1, м. Київ, Україна, 01133