Список документів для прописки у квартирі або приватному будинку - картинка

Мета цієї статті – допомогти іноземним та українським громадянам розібратися в тому, які документи потрібні для тимчасової та постійної прописки в Україні, який їхній перелік та куди їх слід подавати, які існують нюанси для ПНП та ВПО.

Детальніше...

Як отримати ІПН нерезиденту - картинка

Ця стаття написана для іноземних громадян, які планують отримати ІПН іноземному громадянину в Україні. Вони дізнаються, де і як можна швидко оформити ідентифікаційний код іноземцю, а також як нерезиденту отримати допомогу онлайн.

Детальніше...

Довідка про прописку (Київ) - картинка

У цій статті юрист пояснює, як і де можна за один день отримати довідку про прописку в Києві, як купити тимчасову київську прописку і які документи, потрібні для оформлення для іноземця і для громадянина України.

Детальніше...

Документи для укладання шлюбу з іноземцем - картинка

Мета цієї статті – допомогти молодій парі розібратися у тому, які документи потрібні для укладення шлюбу з іноземцем в Україні, куди можна подавати заяву для укладення шлюбу та які існують нюанси.

Детальніше...

Посвідка на проживання через шлюб - картинка

У цій статті юрист роз'яснює як отримати тимчасовий та постійний посвідку на проживання в Україні на підставі укладення шлюбу, які документи для цього потрібні, а також на що слід звернути увагу.

Детальніше...

Не втрачайте час!
☛ Замовляйте безкоштовну консультацію!