ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ІНТАЄР"

Ідентифікаційний код юридичної особи

39407828

Місцезнаходження юридичної особи

01133, м. Київ, вул. Мечникова 4/1

Юридична компанія «ENTIRE» (до 2020 року – Юридична фірма «Абсолют») – це компанія, що спеціалізується на наданні правової підтримки й супроводу для фізичних та юридичних осіб. Ми – команда професійних юристів, які володіють належним кваліфікаційним рівнем, глибокими знаннями в галузі юриспруденції, а також тривалим досвідом роботи в цій сфері.

Наша місія

Наша місія – допомога клієнтові в пошуку оптимальних рішень з актуальних правових питань з огляду на специфіку його діяльності/проблеми та на основі суворої конфіденційності. Ми надаємо якісні юридичні послуги такого спрямування:

 • допомога під час реєстрації комерційних організацій (ТОВ, ПП, ФОП);
 • реєстрації неприбуткових організацій (ГО, Фонд, ЗМІ, Партії);
 • представництво інтересів замовника в ході судових процесів (сімейні спори, спадкові спори, житлові спори);
 • складання юридичної документації (позовних заяв, заперечень проти позову; клопотань, договорів);
 • захист інтересів клієнта у виконавчому провадженні;
 • оформлення будівництва;
 • юридичні консультації.

Використовуючи міжнародні стандарти ведення юридичної практики, а також ґрунтовні знання специфіки вітчизняного законодавства, компанія «ENTIRE» здійснює успішний захист інтересів клієнтів в усіх перерахованих сферах.

Ми зорієнтовані на своєчасне й максимально повне врахування запитів замовників і побудову стабільних довірчих відносин із ними. Саме тому фірма динамічно розвивається, а популярність сервісу, надаваного її фахівцями, невпинно зростає в умовах інтенсивної конкуренції в межах вітчизняного ринку юридичних послуг.

Як результат, нам по праву вдалося вибороти звання лідера з реєстрації неприбуткових організацій в Україні.

Наші гарантії

Не секрет, що кожен клієнт, перебуваючи в пошуках надійного правового консультанта й порадника, звертає увагу на переваги, які він зможе отримати в процесі співробітництва. З огляду на це, беручись до справи, ми гарантуємо:

 • оперативну підтримку: наші фахівці готові надати допомогу в максимально короткі строки, а замовити послугу он-лайн можна в режимі 24/7;
 • 100 % результативність: ми беремо відповідальність за хід і підсумок справи на себе, працюємо на досягнення максимального результату з мінімальними витратами часу й фінансів;
 • нерозголошення приватної інформації: наш принцип – дотримання професійної й ділової етики, невикористання даних про клієнтів у власних цілях чи в цілях будь-яких третіх осіб;
 • прозорі ділові відносини: ми будуємо співпрацю із замовниками на засадах чесності довіри й відкритості.

Багатий досвід, знання й талановитість команди компанії «ENTIRE» – це запорука продуктивної роботи в усіх ключових напрямах юридичної сфери. Телефонуйте за вказаними номерами телефону й отримуйте безкоштовну первинну консультацію фахівців.

Наші контакти

Якщо вам потрібна юридична підтримка, зателефонуйте за одним із перерахованих номерів телефону або відправте повідомлення на електронну адресу:

Ми готові надати правову підтримку кожному, хто її потребує.

Відгуки наших клієнтів

Юрій Веніамінович
Голова правління

Я вдячний юристам цієї фірми за їх роботу, вони справді фахівці у своїй справі, все зробили швидко, а ціна значно нижче в порівняні з іншими.

Василій Петрович
Замдиректора

Я спробував все зробити сам, але зіткнувся з безкінечними чергами та ходінням по інстанціям, а тут – все чітко та швидко.

Олексій Сергійович
Директор

Я задоволений, бо зберіг свої нерви і час, в цій фірмі знають вимоги органів юстиції, тому вони швидко проходять процедуру оформлення документів.

Олександр Миколайович
Генеральний
директор

Я обрав цю фірму через оптимальну ціну за послуги, а потім переконався, що вибір був вдалим – працюють професійно, швидко, з повагою до клієнта.

Наше місцезнаходження

Google-map: ЮК ІНТАЄР (АБСОЛЮТ), бул. Леси Українки 1/4 (вул. Мечнікова, 4/1), Київ 02000